Агенция "Митници" с нов шеф

  • 16 май 2026 г.
  • 634 разглеждания
Новини | Агенция "Митници" с нов шеф

Директорът на Агенцията Георги Димов е освободен от поста, а за неговото място се спряга Николай Шушков.
  
   Рокадата е направена в петък, 15 май, въпреки че в сайта на Агенция "Митници" все още като директор е посочен Димов.
  
   Иначе Николай Шушков дълги години е работил в Агенцията. Той е бил зам.-министър на регионалното развитие и благоустройство е служебното правителство на Гълъб Донев. Бил е и областен управител на Благоевград.

Оставете коментар

 

anti robot anti robot anti robot anti robot

Последни новини

Всички материали са собственост на Info.Mitnica.com
Препубликуването им без знанието и съгласието на авторите е забранено!