Агенция "Митници" с нов шеф
- 16 май 2026 г.
- 634 разглеждания
Директорът на Агенцията Георги Димов е освободен от поста, а за неговото място се спряга Николай Шушков.
Рокадата е направена в петък, 15 май, въпреки че в сайта на Агенция "Митници" все още като директор е посочен Димов.
Иначе Николай Шушков дълги години е работил в Агенцията. Той е бил зам.-министър на регионалното развитие и благоустройство е служебното правителство на Гълъб Донев. Бил е и областен управител на Благоевград.
Последни новини
Всички материали са собственост на Info.Mitnica.com
Препубликуването им без знанието и съгласието на авторите е забранено!


