Обект на обсъждане бе интензивният трафик на граничните пунктове с Турция

  • 28 ноември 2025 г.
  • 691 разглеждания
  • Източник: Агенция Митници
Обект на обсъждане бе интензивният трафик на граничните пунктове с Турция

Интензивният трафик на товарни автомобили преди края на годината обсъдиха на работна среща началниците на МП Капитан Андреево и МП Лесово Филип Николов и Илия Илиев с директора на Тракийски митници на Турция Али Топчу.
   а още по-добър синхрон чрез активна комуникация се договориха двете страни и посочиха, че това е единственият вариант за ускорено преминаване на товарните превозни средства и минимизиране на опашките по време на най-интензивния период на движение в края на есента и началото на зимата.
   Разговорът се проведе на ГКПП Капъкуле и в него участва и представител на Гранична полиция - зам.-началника на ГКПП Капитан Андреево Мариан Куртов.
   Това е поредна оперативна среща между ръководства от българска и турска страна на двата пункта, обработващи тежък трафик на българо-турската граница.

Оставете коментар

 

anti robot anti robot anti robot anti robot

Всички новини

Целият български износ печели от споразумението с Меркосур
Китай и ЕС се разбраха за износа на електрически автомобили
Нова дигитална платформа за насърчаване на българския износ
Повечето стоки за електронна търговия от трети държави не отговарят на EU стандартите
Китай обложи млечните продукти от ЕС с временни мита, достигащи близо 43%
Агенция "Митници" превалутира автоматично виртуалните сметки в евро на 1 януари
Внедряването на ICS2 за автомобилен транспорт навлиза в критична фаза
ЕС разширява обхвата на таксите за граничните въглеродни емисии
Колко и какви стоки изнася България и в кои сектори сме световни първенци
На ГКПП "Капитан Андреево" се работи на пълен капацитет

Всички материали са собственост на Info.Mitnica.com
Препубликуването им без знанието и съгласието на авторите е забранено!