20 митнически служители са отстранени от работа заради сигнали за искани подкупи

  • 20 март 2024 г.
  • 1869 разглеждания
  • Източник: Агенция Митници

Днес, 20.03.2024 г, по повод сигнали за поискани подкупи, постъпили в Агенция “Митници” от австрийското правителство и други партньорски служби, 20 митнически служители са временно отстранени от работа и срещу тях е започнала вътрешна проверка. Проверките са във връзка с информации, постъпили в Агенция “Митници” от различни източници, в това число партньорски служби, включително и по повод сигнали от австрийското правителство, че на австрийски превозвачи са искани подкупи, за да не бъдат подлагани на митническа проверка и да не чакат на българската граница. До приключване на проверките служителите са отстранени от работа.

Коментари (1)

  • митничар съкратен от Танов

    Тези са нашите замесници по границите ! Назначени Герберски кадри ! Дори не знаят как да си пойскат ! Какво австрийско правителство! Те просто не си вършат работата,защото не могат, а само си мислят как да рекетират !

Оставете коментар

 

anti robot anti robot anti robot anti robot

Всички новини

DG TAXUD разпространи преработени насоки за издаване на Обвързваща тарифна информация
Антидъмпингова процедура по отношение на вноса на декоративна хартия с произход Китай
Износът през 2024 възлиза на 84 млрд.лв.
Само Унгария дели България от корупционното дъно в ЕС
МБ Пловдив вече работи без прекъсване от понеделник до неделя
Изявление на Европейската комисия относно потенциалното налагане на американски мита върху стоманата и алуминия от ЕС
Очаквано износът през 2024 г. се свива
Технически проблем затруднява движението на камиони между България и Турция
Удължаване на преходния период за AES
Съобщение от Агенция Митници към титулярите на разрешения за Одобрени икономически оператори (ОИО)

Всички материали са собственост на Info.Mitnica.com
Препубликуването им без знанието и съгласието на авторите е забранено!