Обект на обсъждане бе интензивният трафик на граничните пунктове с Турция

  • 28 ноември 2025 г.
  • 681 разглеждания
  • Източник: Агенция Митници
Обект на обсъждане бе интензивният трафик на граничните пунктове с Турция

Интензивният трафик на товарни автомобили преди края на годината обсъдиха на работна среща началниците на МП Капитан Андреево и МП Лесово Филип Николов и Илия Илиев с директора на Тракийски митници на Турция Али Топчу.
   а още по-добър синхрон чрез активна комуникация се договориха двете страни и посочиха, че това е единственият вариант за ускорено преминаване на товарните превозни средства и минимизиране на опашките по време на най-интензивния период на движение в края на есента и началото на зимата.
   Разговорът се проведе на ГКПП Капъкуле и в него участва и представител на Гранична полиция - зам.-началника на ГКПП Капитан Андреево Мариан Куртов.
   Това е поредна оперативна среща между ръководства от българска и турска страна на двата пункта, обработващи тежък трафик на българо-турската граница.

Оставете коментар

 

anti robot anti robot anti robot anti robot

Всички новини

Стефан Бакалов е назначен за заместник-директор на Агенция „Митници“
БТПП ще издава електронни АТА карнети от 1 юни 2026 г.
Агенция "Митници" назначи трима нови важни служители
Куриерски гиганти искат отлагане на част от таксите за колетни пратки
Пламен Павлов е освободен от поста зам.-директор на Агенция Митници
Агенция "Митници" с нов шеф
НСИ: През първото тримесечие на 2026 г. износът от България нараства с 3.7% , а вносът - с 9.2%
Конференция на НОМА и CONFIAD очерта новата европейска реалност пред митническите представители
Регулаторна процедура за издаване на Сертификат за регистрация при внос в Република Ирак
ЕС забранява вноса на месо от Бразилия

Всички материали са собственост на Info.Mitnica.com
Препубликуването им без знанието и съгласието на авторите е забранено!