Открита е дарителска кампания за лечение на Тамара Влайкова

  • 24 ноември 2021 г.
  • 2586 разглеждания

Служителите на Агенция „Митници“ застават зад дарителската кампания в полза на Тамара Влайкова, директор на дирекция „Административно обслужване и комуникации“, организирана от семейството и близките й.
  
   Повече от година и половина тя се бори с тежко онкологично заболяване – множествен миеолом. След неуспешно лечение у нас и по препоръка на наблюдаващите я лекари, лечението продължава в турска клиника с химиотерапия и трансплантация на собствени стволови клетки. Така Тамара достига до ремисия и за кратко заболяването изглежда преодоляно. За съжаление през октомври тази година битката започва с нова сила, като освен завръщането на множествения миелом, лекарите откриват и левкемия. В момента Тамара отново е в Истанбул и поради специфичността на химиотерапията се налага цялото лечение да се проведе в чужбина, а това е свързано с дълъг и скъп болничен престой. Впоследствие лекарите препоръчват и трансплантация на сволови клетки от донор. Към момента от болницата не дават окончателна прогноза за необходимата сума, но самият престой и лечение струват десетки хиляди евро, които семейството се затруднява да осигури.
  
   Въпреки тежките изпитания 43-годишната майка на две деца продължава да се бори и не губи вяра в успеха на лечението. Възможността да остане до синовете, семейството и близките си и да се върне към любимата професия са нейното упование.
  
   Семейството и близките на Тамара се обръщат с молба за помощ към нейните колеги и към всички, които се чувстват съпричастни.
  
   Дарителска сметка в лева:
   Титуляр: Тамара Ангелова Влайкова
   IBAN: BG74STSA93000028576025
   BIC:STSABGSF
   Банка ДСК
  
  

Коментари (1)

  • 666

    За съжаление Тамара е починала. RIP и поклон!

Оставете коментар

 

anti robot anti robot anti robot anti robot

Всички новини

ЕК представи предложение за споразуменията ЕС-Меркосур и ЕС-Мексико
Подаване на данни за сигурност и безопасност при въвеждане в условията на дерогация за ICS2-фаза 3
Митнически ставки за САЩ – предложение на Комисията с приложение TARIC кодове
Агенция „Митници“ се включи към инициативата за дерогация на ICS2 – фаза 3 за шосеен и ж.п. транспорт
Малките пратки до САЩ ще се облагат с нова такса от днес
Интензивен трафик на „Капитан Андреево“ и „Калотина“
Как ще се плаща акциз след влизането в еврозоната
Има значително забавяне в доставките на пратки за САЩ
BUSINESSEUROPE: 15% мита заплашват конкурентоспособността на ЕС
ЕС ще премахне тарифите за американски промишлени стоки

Всички материали са собственост на Info.Mitnica.com
Препубликуването им без знанието и съгласието на авторите е забранено!